INFOLINIA
+48 735 790 790

Nadaj znak CE samodzielnie. Jak wybrać szkolenie ze znaku CE ?

Nadaj znak CE samodzielnie - Wybierz odpowiednie szkolenie

 

      

    

 

 

 

Nadaj znak CE samodzielnie - najpierw zastanów się jakie dyrektywy może spełniać Twój wyrób. I odpowiedz na poniższe pytania, a dowiesz się jak nadać znak CE samodzielnie.

 

 

Nadaj znak CE samodzielnie

 

 


 

Nadaj znak CE samodzielnie - Znak CE dla importerów

 

Jesteś importerem ? Chcesz samodzielnie poradzić sobie z oznakowaniem CE, celnikami, granicami, trudnym dostawcą z chin?

 

Jeśli znalazłeś wyrób w chinach i chcesz go zakupić, najpierw dokonaj poprawnej analizy sytuacji. Po jako importer sprawdź wiarygodność swojego partnera biznesowego. Po drugie sprawdź jakość swojego wyrobu. PO trzecie zadbaj o znak CE. Na Europejskim Obszarze Gospodarczym na wyroby podlegające dyrektywom Nowego Podejścia i Rozporządzeniom Parlamentu Europejskiego i Rady, potrzebujesz znak CE i dokument potwierdzający przeprowadzenie procesu oceny zgodności czyli:

 

Jako importer zapytaj swojego dostawcę, czy ma deklarację i etykietę ze znakiem CE. Jeśli Twój kontrahent jest spoza EOG to właściwie nie ponosi żadnej odpowiedzialności za proces oceny zgodności, bo odpowiedzialność przejmuje Twoja firma jako pierwsze ogniwo na EOG. W związku z tym zapytaj o badania wyrobu, sprawdź dyrektywy, sprawdź normy, odezwij się do laboratoriów lub do CECE-Polska. Sprawdzenie wyrobu przez importera jest bardzo trudne. Jednak lepiej zrobić to przed tym jak sprawdzi to celnik i organy wyspecjalizowane.

 

Pamiętaj, że o znaku CE dla importerów dowiesz się na specjalnym szkleniu CECE-Polska – KLIKNIJ lub kliknij powyżej zielony kwadrat.

Znak CE dla importerów – szkolenie

 


   

  

Produkujesz, modernizujesz lub kupujesz poza Europejskim Obszarem Gospodarczym maszyny ? Chcesz dowiedzieć się jak nadać znak CE samodzielnie ?

 

Produkujesz maszyny, ale nie masz pojęcia jak je certyfikować na znak CE? Wierzysz chińskiemu kontrahentowi w jego dokumenty związane z procesem oceny zgodności? Nie masz pojęcia o dyrektywie maszynowej, niskonapięciowej czy kompatybilności elektromagnetycznej? Chcesz legalnie wprowadzić wyrób do obrotu? Nie wiesz jak wystawić deklarację zgodności WE / UE ?

 

Przyjedź na szkolenie specjalne  – KLIKNIJ lub kliknij powyżej w niebieski kwadrat.

Znak CE dla maszyn i urządzeń – szkolenie


 

   

Produkujesz lub sprowadzasz na EOG wyroby budowlane ? Chcesz dowiedzieć się jak nadać znak CE samodzielnie ?

 

Masz do czynienia z wyrobami budowlanymi ? Chcesz wiedzieć jak klasyfikować wyroby, na te które wymagają znaku CE, te które wymagają znaku budowlanego B i te które mimo, że Tobie wdają się wyrobami budowlanymi wcale nimi nie są ? Nie masz pojęcia o deklaracjach właściwości użytkowych, jednostkowym dopuszczeniu, krajowych deklaracjach właściwości użytkowych ? Nie chcesz kary, chcesz swobodnie przejść granicę z wyrobem ? Przyjedź na szkolenie specjalne szkolenie – KLIKNIJ lub kliknij powyżej w czerwony kwadrat.

Znak CE dla wyrobów budowlanych – szkolenie

 


 

   

Jesteś importerem, producentem lub rękodzielnikiem wyrobów dla dzieci ? Nie wiesz czy musisz nadać oznakowanie CE na swoje wyroby ?

 

Nie wiesz czy Twój wyrób stanowi zabawkę w myśl dyrektywy zabawkowej i przepisów szczegółowych ? Produkujesz pojedyncze sztuki zabawek ? Sprowadzasz zabawki spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego ? Nie wiesz jak wystawić deklaracje zgodności WE ? Nie wiesz jak oznaczyć zabawkę ? Nie masz pojęcia co to PN-EN 71 ? Przyjedź na szkolenie specjalne szkolenie – KLIKNIJ lub kliknij powyżej w żółty kwadrat.

Znak CE dla zabawek – szkolenie