INFOLINIA
+48 735 790 790

Kto może pomóc we wdrażaniu znaku CE ?

Wdrożenie znaku CE jest skomplikowaną i długotrwałą procedurą nazywaną procesem oceny zgodności. Oznaczenie CE wdraża, przede wszystkim producent. Uwaga: importer i dystrybutor nie mogą nadać oznakowania CE, ani wystawić deklaracji zgodności WE / deklaracji zgodności UE / deklaracji właściwości użytkowych.

Jeśli producent nie ma kwalifikacji do przeprowadzenia procesu oceny zgodności, musi je zdobyć. Może skorzystać z bezpłatnej (koszt połączenia lokalnego) infolinii Europejskiego Punktu Konsultacyjnego do spraw oznakowania CE, który działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 do 15:45. Jednak rozwiązaniem zdecydowanie efektywniejszym będzie wzięcie udziału w szkoleniach dotyczących oznakowania CE lub webinariach dotyczących oznakowania CE (szkolenia CE online). Szkolenie i webinaria CE to usługi tożsame, przeprowadzane na żywo.

Producent lub upoważniony przedstawiciel producenta może też zlecić wykonanie procesu oceny zgodności Centrum Certyfikacji CE-Polska. Szczegóły po wypełnieniu wniosku lub skontaktowaniu się z firmą. Kontakt – kliknij.

 

Kto może pomóc we wdrażaniu znaku CE - lista szkoleń CE:

 

Kto może pomóc we wdrażaniu znaku CE - lista webinariów CE:

 

 

 KTO MOŻE POMÓC WE WDRAŻANIU ZNAKU CE - SZKOLENIA ZNAK CE

 

Chcesz pomocy we wdrożeniu znaku CE - zadzwoń + 48 735 790 790.

Chcesz usykać informację o wdrożeniu znaku CE - skorzystaj ze szkoleń - +48 61 830 81 81,