INFOLINIA
+48 735 790 790

WEBINARIA CE / SZKOLENIA CE ONLINE - Nie możesz wziąć udziału w szkoleniu CE? Skorzystaj z webinarium CE (szkolenie online)

Rok 2020 mocno pokrzyżował nasz uporządkowany grafik szkoleń CE. Jako jedni z nielicznych nasze grafiki szkoleniowe planujemy na rok do przodu. NIestety bieżący rok przyniósł drastyczne zmiany. Już 13 marca 2020 odwołaliśmy pierwsze szkolenia z CE. W samym marcu odwołaliśmy 1,5 tygodnia szkoleniowego (około 40 szkoleń), w kwietniu odwołaliśmy 2 tygodnie szkoleniowe itd…

Zapotrzebowanie na wiedze związaną z procesami oceny zgodności cały czas jest ogromne, a my nigdy nie mogliśmy podjąć jednoznacznej decyzji o przeniesieniu naszych szkoleń CE do internetu, aż do czasu. W drugiej połowie kwietnia 2020, na naszej stronie internetowej pojawiły się nasze najnowsze osiągnięcia edukacyjne - WEBINARIA CE, czyli nic innego jak szkolenia z zakresu oznakowania CE w internecie.

 

Webinaria CE czyli szkolenia znak CE online

Centrum Certyfikacji CECE-Polska jako pierwsze w Polsce, rozpoczęło szkolić w zakresie dyrektyw Nowego Podejścia w internecie. Już w pierwszym tygodniu zrealizowaliśmy 20 spotkań i przeszkoliliśmy ponad 210 zadowolonych uczestników.

Nasze szkolenia CE online wykorzystują Twój komputer, z dostępem do internetu oraz przeglądarkę internetową. Żeby wziąć udział w szkoleniu nie potrzebujesz ani mocnego komputera, ani superszybkiego internetu. Szkolenie CE online może przejść nawet na swoim smartfonie.

Za to u nas inwestycje były ogromne. W głównej lokalizacji mamy pięć nowych studio, z wygłuszonymi ścianami drzwiami, oknami, z wyeliminowaniem naturalnego oświetlenia. Ponad ponad 100 m2  w które zainwestowaliśmy kilkaset tysięcy na remonty i najnowocześniejszy sprzęt i światłowody tylko do obsługi transmisji na żywo. Wśród dostawców między innymi DELL, EIZO, BLUE, SENNHEISER, DENON, BOSE, YAMAHA, SONY, NOVOX, LOGITECH, CANON, NIKON, NETGEAR i CLINEGEN. Tak, sam high-endowy sprzęt, jesteśmy najbardziej renomo Po to, żebyśmy mogli o realizować nadal usługi na najwyższym poziomie. Usługi, które jak do tej pory, dają klientom ponad 95% zadowolenia.

 

Szkolenia zank CE w internecie - Co na temat szkoleń CE online, mówi dyrektor marketingu Szymon Maliński

Pracuję w tej firmie od 11 lat. Tworzenie nowej usługi WEBINARIÓW CE, SZKOLEŃ CE W INTERNECIE, pokazało jak sprawnym zespołem jesteśmy. Nasi firmowi budowlańcy, przeprowadzili gruntowny remont w niecały tydzień. Nasze IT znalazło programy i aplikacje oraz wytyczne sprzętowe, a zakupy zrealizowały potrzemy, na rynku nie tak obfitym w dobra jak zwykle, bo koronawirus spowodował problemy z dostawami. Nasi doradcy i laboranci przygotowali same webinary CE. Pierwsze szkolenia CE w internecie pojawiły się na miesiącm po odwołaniu naszego pierwszego w historii szkolenia. Stratowaliśmy w pełni uzbrojeni w nowości techniczne i technologiczne w zakresie szkoleń CE online. Wszystko było przygotowane perfekcyjnie.

 

 


Co cechuje szkolenia CE online, oferowane przez CENTRUM CERTYFIKACJI CECE-Polska

  • Po pierwsze prostota dostępu. Dostęp przez komputer lub smartfona jest dziecinnie prosty.
  • Po drugie za wszelką cenę chcemy utrzymać szkolenie CE online, w konwencji zwykłego szkolenia otwartego. Jak na razie świetnie się nam to udaje. Każdy uczestnik, w każdej chwili może włączyć swój mikrofon i zadać pytanie. Na koniec mamy zupełnie nielimitowaną dyskusję. Każdy przed szkoleniem otrzymuje materiały drukowane. Do tego dostęp do infolinii i STREFY KLIENTA. Tak właśnie wyglądają szkolenia CE przez internet przygotowane przez CENTRUM CERTYFIKACJI CECE-Polska.

 

 

Webinarium CE - maszyny i urządzenia   Webinarium CE i b dla wyrobów budowlanych

Webinarium CE dla zabawek   Webinarium CE - szkolenie CE on line - podstawy

 

 

Skorzystaj z innych webinarów dotyczących znakowania CE (szkolenie CE online) dla:

 


 

Potrzebujesz informacji o szkoleniach CE otwartych:

 

 szkolenia znak CE

 

Więcej informacji, zapraszamy do kontaktu – infolinia + 48 735 790 790, +48 735 791 791. 

lub kliknij - WEBINARIA ZNAK CE / SZKOLENIA ZNAK CE ONLINE