INFOLINIA
+48 735 790 790

SZKOLENIA ONLINE ZNAK CE / WEBINARY ZNAK CE / WEBINARIA ZNAK CE / E-LEARNING ZNAK CE

Po roku 2000 Centrum Certyfikacji CECE-Polska jako pierwsze wprowadziło do oferty szkolenia dotyczące oznakowania CE. Od tego czasu przeszkoliliśmy ponad 30 000 ludzi. Już na samym początku, byli z nami najlepsi, miedzy innymi: TOYOTA, BRIDGESTONE, PHILIPS, DELPHI, NOKIA. I do dziś jesteśmy wdzięczni, że zaufali nam jak byliśmy małą organizacją.

 

SZKOLENIA ONLINE ZNAK CE / WEBINARY ZNAK CE / WEBINARIA ZNAK CE / E-LEARNING ZNAK CE

W roku 2020 jako firma duża i renomowana, organizująca ponad 25 cykli otwartych szkoleń CE w roku (ponad 100 dni szkoleniowych rocznie), posiadająca ogromne zaplecze badawcze, świetnie wykwalifikowaną kadrę laboratoryjną i kadrę doradców, mająca za sobą tysiące procesów wdrożeniowych, stanęliśmy przed nowym wyzwaniem. Pandemia koronawirusa, stanęła na drodze naszym szkoleniom CE, mimo że popyt na szkolenia nadal pozostał na zadawalającym poziomie. Tym sam, znów jako pierwsi stanęliśmy na wysokości zadania i już w 16 tygodniu 2020, zorganizowaliśmy pierwsze szkolenia CE online. Wybraliśmy najlepszą platformę webinariów, która nie wymaga instalacji, oraz która jest dostępna w wielu wersjach językowych, w tym w języku polskim.

W siedzibie głównej wydzieliliśmy ponad 100 m2 powierzchni na studia nagrań. Znaleźliśmy miejsce wolne od hałasu (zrobiliśmy odpowiednie wygłuszenia, wyremontowaliśmy sale do szkoleń CE online). I tak powstało 5 nowoczesnych studio, skąd prowadzimy nasze szkolenia CE online. Sale do webinarów wyposażono w sprzęt komputerowy dostarczony przez DELL, monitory EIZO i DELL, mikrofony BLUE i SENNHEISER, odsłuchy SENNHEISER, DENON, BOSE, YAMAHA kosze i wysięgniki mikrofonów NOVOX, kamery SONY, NIKON, CANON, LOGITECH (RALLY i PTZ PRO), obsługa internetowa NETGEAR, softboxy CLINEGEN. Połączenia realizujemy na specjalnie wydzielonym łączu światłowodowym. Na high-endowym sprzęcie, po 4 tygodniach zrobiliśmy pierwsze, dobrze ocenione, szkolenia CE przez internet.

Znów zrobiliśmy coś jako pierwsi, znów zrobiliśmy coś na niezwykle wysokim poziomie. Znów kreujemy rynek, a pozostałe firmy to naśladowcy. I tak cały czas pragniemy tworzyć usługi najlepsze dla najlepszych. Na pierwszych szkoleniach gościliśmy między innymi przedstawicieli firm takich jak PTAK EXPO, PTAK MODA, LPP, DUNI, AKADEMII GÓRNICZO HUTNICZEJ czy ZALANDO.

 

 

Głównymi założenia szkoleń CE przez internet, które organizuje CENTRUM CERTYFIKACJI CECE-Polska są:

 • Szkolenia CE z wykorzystaniem platformy nie wymagającej instalacji dodatkowego oprogramowania. Uczestnik trzymuje maila z linkiem do logowania i po kilkunastu sekundach jest w wirtualnym centrum konferencyjnym CECE-Polska, które wykorzystuje technologie przeglądarki internetowej.
 • Szkolenia do złudzenia przypominające zwykłe szkolenia CE w wersji otwartej, czyli każdy uczestnik ma możliwość zadania pytania w każdej chwili przy wykorzystaniu swojego mikrofonu.
 • Żeby wziąć udział w szkoleniu nie potrzebujesz mocnego komputera, ani super szybkiego łącza internetowego.
 • Każdy uczestnik przed szkoleniem CE w sieci, trzymuje materiały w wersji drukowanej. Materiały dostarcza DHL.
 • Każdy uczestnik w cenie szkolenia CE online, otrzymuje dostęp do płatnej STREFY KLIENTA ze wszystkimi przepisami, dyrektywami, ustawami, rozporządzeniami wykazami norm zharmonizowanych, wzorami dokumentów, grafikami CE i grafikami znaku budowlanego B. Dostęp na 2 lata.
 • Każdy uczestnik otrzymuje dostęp do specjalnej INFOLINII CE dla klientów CENTRUM CERTYFIKACJI CECE-Polska. Dostęp na dwa lata.

 

 

Zalety szkoleń CE w internecie:

 • Brak kosztów dojazdu.
 • Brak kosztów parkingu.
 • Brak kosztów delegacji.
 • Szkolenia można odbyć nie tylko w swoim firmowym biurze ale także w domu.
 • Szkolenia są organizowane często.
 • Ze szkoleń wyeliminowano wady e-lerningu.
 • Dostęp do STREFY KLIENTA.
 • Dostęp do INFOLINII CE dla klientów CECE-Polska.
 • Materiały w wersji papierowej dostarczane pod wskazany adres.

 

 szkolenia CE online