INFOLINIA
+48 735 790 790
Przejdź do strony: Powstaliśmy by rozwiązywać problemy dotyczące oznaczenia CE

Nasza historia

Najpierw byliśmy malutkim działem firmy wprowadzającej duże ilości wyrobów na rynki EOG, który zmagał się z problemami dotyczącymi oznaczenia CE. Wtedy Polacy jeszcze nie wierzyli, że Polska będzie krajem członkowskim Unii Europejskiej. My w tym czasie wdrażaliśmy wymogi dyrektyw Nowego Podejścia, dla naszych krajowych wyrobów eksportowany na rynki ówczesnej Unii. Zajmowaliśmy się także sprawdzaniem zgodności wyrobów, produkowanych przez Estonię i Łotwę, a także kraje dalekiego wschodu, które były wprowadzane przez firmę macierzystą na rynki Unii Europejskiej.

Na blisko dwa lata przed wejście Polski do Unii Europejskiej podjęto decyzję o rozwoju działu zajmującego się Nowym Podejściem i utworzeniu oddzielnej firmy. CENTRUM CERTYFIKACJI CECE-Polska stało się samodzielną organizacją, która od tej pory nie realizowała już tylko zadań dla firm Global Group, ale mogła sama podejmować wyzwania rynkowe.

Dziś jesteśmy firmą zatrudniającą doświadczonych pracowników (szkolenie konsultanta trwa 16 misięcy).  Duża część naszych doradców zmagało się z oznaczeniem CE długi czas przed wejściem do UE. Za sobą mamy niezliczoną ilość rozwiązanych problemów dotyczących oznaczeń unijnych, przed nami praca z tysiącami firm… może rozpoczniemy współprace z Państwa firmą już dziś a może dopiero jutro...

Przejdź do strony: Nasi klienci