INFOLINIA
+48 735 790 790

Znak CE w czasach pandemii 2020/2021

Znak CE w czasach pandemii 2020 to całkiem nie małe wyzwanie. Od marca 2020 wiele spraw prostych, zaczęło się komplikować. Wiedza w temacie oznakowania CE najczęściej była propagowana w formie szkoleń otwartych, jednak COVID-19 odebrał ta możliwość.

 

Szkolenia znak CE i webinary znak CE w czasach pandemii

 

Centrum Certyfikacji CECE-Polska jako firma dominująca rynek znaku CE, jako pierwsza zaplanowała nowe rozwiązanie zastępujące szkolenia. Od lat zarzucony. projekt szkoleń CE online, został sprawnie wdrożony w życie. Firma zainwestowała kilkaset tysięcy złotych w nowoczesne studia video / studia do webinarów.

 

Na chwilę obecną powierzchnia wszystkich naszych studio wynosi ponad 200 metrów kwadratowych. Studia mają wygłuszone ściany, ciche klimatyzacje, systemy oświetlenia. Żeby zadbać o najlepszą jakość szkoleń CE online, dokonano osobnego przyłącza światłowodowego tylko do webinarów CE i spotkań w internecie. Wszystkie pomieszczenia wyposażono w najnowszy sprzęt komputerowy DELL, HP i EIZO. Za obraz ze studia odpowiadają firmy takie jak SONY, NIKON, CANON, LOGITECH. Za dźwięk w studio odpowiada DENON, SENNHEISER oraz LOGITECH. Za przekaz dźwięku odpowiada NOVOX,  BLUE i RODE.  

 

 Webinar znak CE - szkolenie CE online

   

Webinaria CE dotyczą następującej tematyki:

  • Znak CE podstawy – infolinia informacyjna CE +48 735 790 790 lub >>>KLIKNIJ
  • Znak CE dla maszyn i urządzeń – infolinia informacyjna CE +48 735 790 790 lub >>>KLIKNIJ
  • Znak CE i znak budowlany B -– infolinia informacyjna CE +48 735 790 790 lub >>>KLIKNIJ
  • Znak CE dla zabawek – infolinia informacyjna CE +48 735 790 790 lub >>>KLIKNIJ
  • Znak CE dla nawozów  – infolinia informacyjna CE +48 735 790 790 lub >>>KLIKNIJ
  • Znak CE dla wyrobów COVID-19  – infolinia informacyjna CE +48 735 790 790 lub >>>KLIKNIJ

 

 

Nasze webinaria są szkoleniami na żywo, a nie spotkaniami odtwarzanymi, w których nie można zadaź pytania, posłuchać co do powiedzenia mają inni uczestnicy. Oczywiście CENTRUM CERTYFIKACJI CECE-Polska, jako lider rynku szkoleń, dotyczących oznakowania CE, nie zamiera rezygnować ze szkoleń otwartych i zamkniętych – szczegóły +48 735 790 790 lub KLIKNIJ


 

 

Badania znak CE w czasach pandemii

Centrum Certyfikacji CECE-Polska cały czas w zakresie badań działa na 100% możliwości. Nasze laboratoria w większości przypadków, w obszarach których to możliwe działają na dwie zmiany. Prowadzimy badania w zakresie elektryki i elektroniki, wyrobów radiowych RoHS, ekoprojektu, WEEE, maszyn wyrobów ciśnieniowych, zabawek, łodzi i jachtów, wag, wind, wyrobów budowlanych, wyrobów medycznych, hałasu, środków ochrony indywidualnej, wyrobów pomiarowych, nawozów.

Jeśli chodzi o pandemie to w naszych badaniach zmieniliśmy tylko jedno, klient nie może w nich uczestniczyć, ponieważ niesie to dodatkowe ryzyko zakażenia na naszych pracowników, którzy w pracy mają ograniczony kontakt z osobami z zewnątrz.


 

 

Kompleksowe wdrożenia znaku CE w czasach pandemii

Centrum Certyfikacji CECE-Polska przede wszystkim przeprowadza kompleksowe procesy wdrożenia oznakowania CE. Wykorzystujemy wszystkie nasze zasoby by realizować procesy totalnie kompleksowe. Pandemia 2020 Covid-19 w żaden sposób nie wpłynęła na realizację tych usług.


 

 

Doradztwo w zakresie znaku CE w czasach pandemii

Centrum Certyfikacji nadal doradza swoim klientom. Staramy się, jeśli to możliwe, eliminować kontakt twarzą w twarz na rzecz spotkań online. Cała obsługa spotkania online zostaje po naszej stronie.


 

 

Sprawdź nasze szkolenia online (znak CE online) / webinaria znak CE:

 szkolenia znak CE / webinaria znak CE - AKADEMIA ZNAKU CE

Zobacz także:

 

webinar znak CE - film   szkolenia znak CE - film  CE mark - webinar CE mark

 


 

ZAUFALI NAM

- zobaczli pełną listę naszych klientów - LINK - 

 ZAUFALI NAM - Centrum Certyfikacji CECE-Polska