INFOLINIA
+48 735 790 790

Webinar znak CE na zamówienie

Webinar znak CE na zamówienie / webinar znak CE jako szkolenie zamknięte

Jeśli szkolenia dotyczące oznakowania CE były otwarte i zamknięte to to samo jest z WEBINARAMI ZE ZNAKU CE.Centrum Certyfikacji jako pierwsze wprowadziło szkolenie CE przez internet w wersji otwartej, gdzie zgłasza się wiele firm – LINK, i jako pierwsi z sukcesem stworzyliśmy webinar CE zamknięty, czyli webinar w wersji przeznaczonej dla jednej firmy.

 

Znak CE – webinar zamknięty

Od wielu lat nasze usługi wyróżniają się wysoką jakością i dodatkami. Przeprowadzaliśmy szkolenia w najlepszych centrach konferencyjnych w Polsce i Europie. Dziś mamy w ofercie coś nowego. Webinar dotyczący znaku CE jako spotkanie zamknięte dla jednej firmy.

 

Jak wygląda szkolenie znak ce przez internet w wersji dedykowanej dla jednej firmy?

Po pierwsze nikt nigdzie się nie rusza. Centrum Certyfikacji wystawia dwóch swoich prelegentów w jednym z naszych nowoczesnych studiów video-konferencyjnych. Dodatkowo spotkaniem będzie opiekował się moderator z siedziby głównej CENTRUM CERTYFIKACJI CECE-Polska.

 

Czy spotkanie będzie dobrej jakości?

Oczywiście. Z naszej strony otrzymacie dostęp do niezawodnej platformy ClickMeeting, a samo wydarzenie zostanie zrealizowane w nowoczesnym studio, za pomocą hi-endowego sprzętu dostarczanego przez SONY, SENNHEISER, BLUE, LOGITECH, CANON, NIKON, DENON, DELL, HP, EIZO, RODE, NOVOX. 

 

 Webinar znak CE - szkolenie zamknięte