INFOLINIA
+48 735 790 790

Nowości w ofercie szkoleń / webinarów z tematyki znaku CE

Minęło już prawie 2 lata od początku pandemii koronawirusa. Zmiany ogarnęły cały świat w kontekście transportu i przemieszczania, pracy, zakupów i wielu innych. Tak naprawdę zmiany widzimy właściwie wszędzie.

Centrum Certyfikacji CECE-Polska jako firma z dużym potencjałem badawczym w czasie pandemii działało na 200% swoich możliwości. Badano maski, maski chirurgiczne, maski środki ochrony indywidualnej, fartuchy, ochraniacze butów, przyłbice, urządzenia do produkcji masek itd.

Dodatkowo po miesięcznym przestojum już w kwietniu zamiast szkoleń stacjonarnych, zorganizowano pierwsze webinary dotyczące znaku CE.

Webinaria są zdecydowanie najlepszą formą szkolenia w zakresie oznakowania CE. Dlatego już w roku 2020 CECE-Polska posiadało 7 studio do prowadzenia webinarów CE. Na chwilę obecną firma dysponuje 21-ma pomieszczeniami stworzonymi do konferencji online i webinarów.

 webinaria znak CE

 

Zatem co można znaleźć  w ofercie webinarów CE? Jak zwykle wiele szkoleń standartowych z zakresu:znaku CE:

 Szkolenia znak CE

 

Jednak w roku 2021 nie zabrakło nowości (webinary CE nowości):

 

Dziś troszkę więcej o webinarze / szkoleniu CE dla środków ochrony indywidualnej oroz webinarze CE dla urządzeń ciśnieniowych i prostych zbiorników ciśnieniowych. Szkolenie ŚOI pojawiło się w ofercie CECE-Polska po raz pierwszy w marcu 2021. Dziś po półrocznym pojawianiu się w ofercie zyskało swój ostateczny kształt.

Webinar znak CE dla środków ochrony indywidualnej to rozwiązanie dla producentów i importerów oraz zakupujących ŚOI / PPE. Szkolenie CE ŚOI / szkolenie CE PPE / szkolenie CE 2016/425 to przede wszystkim wyjaśnienie legalnego uczestnictwa w rynku Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Bardzo szczegółowo poruszana jest kwestia kategoryzacji środków ochrony indywidualnej oraz odpowiednie wybieranie modułów oceny zgodności. Prowadzący szkolenie zwrócą szczególną uwagę na dokumentację ŚOI jak i sam obecnie obowiązujący dokument deklaracji zgodności UE. Webinar sprawdzony został przez małe i średnie firmy oraz światowe koncerny. Produkujesz: pianki, kaski, maski, okulary słoneczne, ochraniacze, odzież ochronną, gogle, sztormiaki, kaski, uprzęże, odzież dla elektryków naparstki, rękawice, maski FFP, maski ochronne, ochraniacze na buty itp. - zapraszamy na najbliższe szkolenia CE dla środków ochrony indywidualnej.

 

Szkolenie CE PED dla urządzeń ciśnieniowych 2014/68/UE i prostych zbiorników ciśnieniowych 2014/29/UE pojawiło się w ofercie CECE-Polska po raz pierwszy w październiku 2021.

Webinar znak CE dla wyrobów ciśnieniowych i prostych zbiorników ciśnieniowych to rozwiązanie dla producentów i importerów. Szkolenie CE PED SPVD to przede wszystkim wyjaśnienie legalnego uczestnictwa w rynku Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

 

Webinar CE - Film Webinaria znak CE -fil o znaku CE Szkolenie znnakowanie CE - film o certyfikacji CE

 

Monika Zawadzka

Centrum Certyfikacji

CECE-Polska

CECE-Polska

artykuł z dnia 8 października 2021

przygotowano przez zespół prasowy CECE-Polska