INFOLINIA
+48 735 790 790

Webinaria CE – na żywo vs. Szkolenia CE odtwarzane - bez prowadzącego

Webinaria CE – na żywo vs. Szkolenia CE odtwarzane - bez prowadzącego. Funkcjonowanie naszej firmy w czasie pandemii wymagało od nas wielu zmian, w wielu obszarach. Wszystko co robiliśmy do tej pory stanowiło poziom jakościowy, który chcieliśmy niezmiennie serwować naszym klientom. Aby nadal przekazywać ludziom wiedzę w kwestiach oznaczenia CE na tym samym poziomie, musieliśmy mieć pewność, że żadne z naszym zdaniem najistotniejszych oferowanych funkcjonalności szkolenia otwartego (szkolenia otwarte CE) nie zostanie utracona po przejściu w sferę online.

 szkolenie znak CE / webinar znak CE / szkolenie CE online / elearning znak CE

Nasze obawy wynikały z analizy różnych firm szkoleniowych, nie tylko z branży specjalizującej się w znaku CE. Widząc rzeszę firm oferujących szkolenia, instruktarze, słuchowiska polegające na odtworzeniu nagrania na udostępnionej przez nie stornie internetowej wiedzieliśmy, że to nie jest produkt, który wyszkoli osobę w taki sposób, żeby była w stanie samodzielnie realizować skomplikowany proces oznaczenia CE. Każdy problem wdrożeniowy jest inny, są oczywiście najczęściej zadawane pytanie i pojawiające się problemy, jednak jest wiele obszarów tego działania mogących wprowadzić nas w ślepy zaułek, zabierający czas, nerwy, pieniądze i przede wszystkim wstawiający nas na możliwość nałożenia dotkliwej kary. Od lat niezmiennie uważamy, że nie można ludziom sprzedawać czegoś, co nie stanowi nawet namiastki wiedzy w procesie wdrożeniowym. Nic tak dobrze nie zabezpieczy poprawności przebiegu procesu wdrożeniowego oznaczenia CE, jak możliwość odniesienie własnego produktu do przekazywanej wiedzy szkoleniowej, czy to poprzez dyskusję z prelegentem, czy to w momencie skorzystania z infolinii po odbyciu webinaru.

 

Tak powstała idea webinariów CE (na żywo) z możliwością: 

                   

  • interakcji z prelegentami (każdy z nich to kierownik grupy doradczej do 5os. na co dzień prowadzący procesy wdrożeniowe)
  • możliwość zadania pytań w czasie rzeczywistym w momencie powstania jakiejś wątpliwości w omawianym zagadnieniu,
  • posiadania pełnych materiałów szkoleniowych w wersji drukowanej stanowiących istotną bazę wykładową (dostawa dwa dni przed terminem rozpoczęcia webinaru)
  • dobrania szkolenia pod dedykowaną branżę, eliminująca zbyt wysoki poziom ogólności. Na chwilę obecną mamy 6 różnych webinariów dedykowanych różnym branżom.
  • wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami posiadającymi ten sam problem w procesie wdrożeniowym, pracując na podobnym produkcie,
  • nawiązania relacji biznesowych z innymi uczestnikami szkolenia w tych samych branżach,
  • bezpłatna infolinia dedykowana klientom webinariów CE, potrzebującym wsparcia już podczas realnego procesu wdrożeniowego znaku CE,

 

 

Webinaria CE – na żywo vs. Szkolenia CE odtwarzane - obena sytuacja:

 

Te założenia udało nam się spełnić w oferowanych obecnie webinariach CE. Gdy ten trudny czas, dla branży szkoleniowej, się rozpoczynał nie wiedzieliśmy czy aby na pewno to się sprawdzi, ponieważ ludzie do ten pory myśląc o szkoleniach, mieli w głowie przede wszystkim całodniową wizytę często w innym mieście, wiążącą się z koniecznością zakwaterowania. To natomiast powoduje ograniczenie w tym czasie możliwości realizacji obowiązków biznesowych uczestników.

Po ponad 5 miesiącach każdorazowo ankietując zadowolenie naszych klientów jesteśmy pewni, że takie webinaria obecnie wymuszone przez sytuacje stają się pełnowartościowym szkoleniem CE oferowanym do tej pory przez nas. Po tym czasie możemy wyciągnąć już pewne wnioski, które pozwalają nam twierdzić, że nasi klienci przekonali się do takiej formuły i nawet najbardziej konserwatywni zwolennicy szkoleń otwartych po odbyciu webinaria CE z pełnym przekonaniem potwierdzają wartości dodane wynikające tej nowej formy szkoleniowej.

              

Sprawdź nasze szkolenia online (znak CE online) / webinaria znak CE:

 szkolenia znak CE / webinaria znak CE - AKADEMIA ZNAKU CE

Zobacz także:

 

webinar znak CE - film   szkolenia znak CE - film  CE mark - webinar CE mark