INFOLINIA
+48 735 790 790

O nas

DZIAŁALNOŚĆ

 

      Powstaliśmy by rozwiązywać problemy dotyczące oznaczenia CE. Obecnie mamy najszerszą ofertę dotyczącą szkoleń, kompleksowych wdrożeń oraz doradztwa w zakresie oznaczenia CE oraz znaku budowlanego B. Najlepszym tego potwierdzeniem jest lista naszych klientów, którymi są mikroprzedsiębiorstwa i wielkie koncerny. Na naszą pozycje rynkową pracujemy od wielu lat. Ogromne doświadczenie, odpowiednio dobrana kadra, doskonały system zarządzania jakością (Global Group Quality), w którym wygrywa zdrowy rozsądek, oraz nietypowe podejście do klienta, a nie biurokracja. To wszystko pozwala nam czuć się dumnymi z tego, że pracujemy w Centrum Certyfikacji CECE-Polska.

   

HISTORIA

 

       Najpierw byliśmy malutkim działem jednej z firm Global Group, który zmagał się z problemami dotyczącymi oznaczenia CE. Wtedy Polacy jeszcze nie wierzyli, że Polska będzie krajem członkowskim Unii Europejskiej. My w tym czasie wdrażaliśmy wymogi dyrektyw Nowego Podejścia, dla naszych krajowych wyrobów eksportowany na rynki ówczesnej Unii. Zajmowaliśmy się także sprawdzaniem zgodności wyrobów, produkowanych przez Estonię i Łotwę, a także kraje dalekiego wschodu, które były przez firmy Global Group wprowadzane na rynki Unii Europejskiej.

 

      Na blisko dwa lata przed wejście Polski do Unii Europejskiej podjęto decyzję o rozwoju działu zajmującego się Nowym Podejściem i utworzeniu oddzielnej firmy. CECE-Polska stała się samodzielną organizacją, która od tej pory nie realizowała już tylko zadań dla firm Global Group, ale mogła sama podejmować wyzwania rynkowe.

     

      Dziś jesteśmy firmą zatrudniającą doświadczonych pracowników. Większość z nich zmagało się z oznaczeniem CE długi czas przed wejściem do UE. Za sobą mamy niezliczoną ilość rozwiązanych problemów dotyczących oznaczeń unijnych, przed nami praca z tysiącami firm…  może rozpoczniemy współprace z Państwa firmą już dziś a może dopiero jutro…   

 

www.ce-polska.pl      www.cece-polska.pl      www.znakb.pl